13 липня відбулось урочисте вручення дипломів молодшим спеціалістам, які завершили своє навчання у Запорізькому будівельному коледжі.

На урочисту церемонію було запрошено ректора НУ «Запорізька політехніка» — Віктора Грешту. Він привітав випускників та наголосив, що університет чекає на них у якості майбутніх студентів.

Навчання на факультеті будівництва, архітектури та дизайну дозволить здобути вищу освіту за обраним фахом. Якщо ж абітурієнт вирішив продовжити навчання на іншій спеціальності — до його послуг ще 12 факультетів. Ознайомитися з освітніми програмами можна на сайті приймальної комісії >>

Бажаємо випускникам Запорізького будівельного коледжу успіхів під час вступу! Запорізька політехніка чекає саме на вас!