Студент четвертого курсу Юрій Зик (група УФКС-129) під науковим керівництвом доцентки кафедри управління фізичною культурою та спортом Людмили Шуби представив на розгляд комісії всеукраїнського конкурсу свою роботу за напрямом «Здоров'язбережувальні технології в закладах освіти». Рецензенти виявили актуальність досліджуваної проблеми, високо оцінили новизну та оригінальність ідей, використані методи, теоретичні наукові результати.

Юрій — постійний учасник студентського наукового гуртка «Використання інноваційних технологій у фізичному вихованні» на кафедрі управління фізичною культурою та спортом, очолюваного кандидаткою педагогічних наук, доценткою Людмилою Шубою. З початку навчального року студент переміг в обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки, підготував дві роботи для університетського конкурсу студентських наукових робіт і також здобув перемогу, посів призові місця в університетській студентській олімпіаді з фізичного виховання та в олімпіаді з фізичної культури та спорту, представив доповідь у конференції «Тиждень науки — 2023».

Вітаємо Юрія та його наукову керівницю Людмилу Вікторівну з представленням наукового доробку на всеукраїнському рівні! Постійно працювати над розв'язанням актуальних задач, шукати нові підходи і методи, прагнути представлення напрацювань на рівні всієї країни — так наші дослідники піклуються про здоров'я нації! Бажаємо нових успіхів у цій благородній і важливій справі!