22 грудня відбулося нагородження переможців обласного студентського конкурсу наукових проєктів «Наука для відбудови Запорізького регіону у воєнний та повоєнний час». Наша студентка Вікторія Левада (ГФ-213м) відзначена дипломом переможця та обласною премією. Її науковій керівниці — професорці кафедри міжнародних економічних відносин Катерині Антонюк оголошено подяку Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Обласний студентський конкурс відбувся у грудні в три етапи.

І — університетський етап, на який були представлені найкращі студентські проєкти за напрямами: «Цифровізація та інформаційні технології», «Біотехнології та сфера охорони здоров'я», «Нові матеріали та технології», «Соціальні та гуманітарні науки (міждисциплінарний підхід)».

II — подання наукових проєктів на розгляд обласної конкурсної комісії. На цьому етапі відбувалося оцінювання та формування рейтингу проєктів.

III — виступи авторів проєктів, які посіли найвищі позиції в рейтингу.

Для фінального етапу конкурсу Вікторія підготувала змістовну презентацію за темою свого проєкту «Кваліфікаційні центри як драйвер відбудови Запорізького регіону»: озвучила рекомендації із розбудови мережі кваліфікаційних центрів в Україні, врахувала результати самостійного польового дослідження на прикладі Запорізької області, успішно відповіла на ряд запитань конкурсної комісії.

Вітаємо Вікторію і Катерину Іванівну з перемогою! Натхнення й успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності!