12 червня у Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля».

Урочистий захід розпочався з вітального слова ректора Запорізької політехніки Віктора Грешти, який очолив конкурсну комісію. Завідувачка кафедри маркетингу та логістики, координаторка конкурсу Владислава Лифар модерувала конференцію, на якій були присутні 21 член конкурсної комісії, голова апеляційної комісії — декан факультету економіки та управління Владислав Корольков, секретарка конкурсу Ірина Колісник, керівниця відділу наукової роботи студентів Сніжана Вичужаніна.

У межах науково-практичної конференції були представлені 14 доповідей, підготовлені на основі робіт, які отримали найкращі оцінки за підсумками етапу рецензування. За рішенням конкурсної комісії визначені переможці!

Переможець від Запорізької політехніки — Юрій Дудкін (наукова керівниця — Олена Борисенко, доцентка кафедри маркетингу та логістики).

Дипломами переможців також нагородили:

- Юлію Циплакову-Яблонську, студентку Луцького національного технічного університету (наукова керівниця — Любов Ковальська, деканка факультету бізнесу та права).

- Анну Штаюру, студентку Львівського торговельно-економічного університету (наукова керівниця — Ірина Олексин, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та логістики).

- Вероніка Кочерга, студентка Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (наукова керівниця — Марина Салун, завідувачка кафедри підприємництва і торгівлі).

- Владислав Синьтюк, студент Подільського державного університету (наукова керівниця — Катерина Волощук, професорка кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності).

- Вероніка Афанасьєва, студентка Одеського національного економічного університету (наукова керівниця — Ольга Орленко, доцентка кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності).

- Володимир Тімар, студент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (наукова керівниця — Гринько Тетяна Валеріївна, в.о. декана факультету економіки).

- Богдана Воронка, Максим Солтис, студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (наукова керівниця — Наталія Сапотніцька, завідувачка кафедри підприємництва, торгівлі, логістики та готельно-ресторанної справи).

- Олена Болдурська, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (наукова керівниця — Ірина Луценко, доцентка кафедри менеджменту підприємств).

- Остап Петляківський, студент Національного університету «Львівська політехніка» (Ольга Гірна, доцентка кафедри маркетингу і логістики).

- Юлія Довгалюк, студентка Донецького національного університету імені Василя Стуса (наукова керівниця — Юлія Солоненко, доцентка кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки).

- Нікіта Дмитренко, Кирило Шемчук, студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (наукова керівниця — Світлана Ковальчук, завідувачка кафедри маркетингу та менеджменту).

- Олег Дражниця, студент Хмельницького національного університету (науковий керівник — Сергій Дражниця, доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі).

- Антон Кулинченко, Володимир Холодько, курсанти Національного університету цивільного захисту України (науковий керівник — Роман Коваленко, доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки).

Науковим керівникам переможців і членам конкурсної комісії оголошена подяка. Автори робіт, які не були рекомендовані до участі у підсумковій науково-практичній конференції, відзначені сертифікатами учасників.

Вітаємо з високими науковими досягненнями! Бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідній роботі та запрошуємо долучатися до нових потужних заходів Запорізької політехніки.