Economic Battle — це командні дебати між представниками активної молоді міста, спрямовані на актуалізацію ідей з відновлення регіону післявоєнних дій. Захід проходив у два етапи: перший — презентації командою економічних проєктів, під час яких було визначено фіналістів. Фінальний етап — дебати, під час яких кожен учасник відстоював актуальність свого проєкту, відповідаючи на запитання від суддів, ведучого та інших учасників.

Вітаємо переможців!

1 місце«Команда 3» (Наталія Ладиженко, Ганна Засоріна, Єгор Алашеєв, Ольга Біліонова)

2 місцеГО «Студентство» (Данило Астахов, Марія Кузнєцова, Єгор Власюк, Владислав Матвієнко)

3 місце«Токмацькі технарі» (Валерій Козак, Максим Жовніренко, Денис Зухрабеков)

Висловлюємо вдячність студентам, аспірантам та молоді міста за активну участь, шановним членам суддівської колегії — за справедливе оцінювання робіт та підтримку учасників!

Economic Battle — перший спільний проєкт МГО «Укртінсайнс» та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених НУ «Запорізька політехніка», організований за сприяння Київської школи економіки, ГО «Студентство», студентського самоврядування та профкому студентів Запорізької політехніки. Дякуємо команді за чудову організацію та популяризацію питання післявоєнного відновлення країни!

Разом до нових звершень!