4 липня за підсумками навчального року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу студентських наукових робіт Національного університету «Запорізька політехніка».

У конкурсі взяли участь 310 студентів усіх факультетів університету, з 274 роботами.

Лауреатів привітали ректор Віктор Грешта, проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв, помічник ректора Марія Павленко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Сергій Леощенко, голова профкому студентів Марина Зінченко, керівниця відділу наукової роботи студентів Сніжана Вичужаніна.

Від кафедри електропостачання промислових підприємств нагороди отримали студенти ІІІ курсу:
- Меньков Нікіта (освітня програма "Електротехнічні системи електроспоживання", науковий керівник доцент Братковська К.О.)
- Менькова Лілія (освітня програма "Енергетичний менеджмент", науковий керівник зав. кафедри Шрам О.А.).
- Брабець Олександр (освітня програма "Електротехнічні системи електроспоживання", науковий керівник доцент Дьяченко В.В.)