Добіг свого фіналу тривалий у часі VII квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».

Інтелектуальне змагання проводить Інститут літератури Національної академії наук України, і за роки свого існування квест-марафон набув статус міжнародного.

Інтелектуальне змагання складалося з трьох турів і було присвячено 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, розпочавшись ще 9 березня.

Перемогу в усіх 3 турах цьогорічного квест-марафону здобула студентка Запорізької політехніки Вікторія Ковтун під науковим керівництвом доцентки кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Галини Онуфрієнко.

Вітаємо з блискучою перемогою Вікторію та її наставницю і пишаємося здобутими високими результатами Запорізької політехніки на міжнародних змаганнях!