Ви є тут

Головна

3 червня 2019 р. на Вченій раді Національного університету «Запорізька політехніка» відбулось урочисте вручення дипломів, грамот і подяк.

Старшому викладачу кафедри ОТЗВ Капустяну Олексію Євгеновичу було вручено диплом кандидата технічних наук за спеціальністю «Матеріалознавство».

За вагомий внесок в організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» 2018/2019 н. р. подяками було нагороджено колектив кафедри ОТЗВ у складі: завідуючого кафедри Овчинникова О.В., професора Биковського О.Г., доцентів Осіпова М.Ю. і Лаптєвої Г.М., старших лаборантів Хохлової Л.О. та Акритової Т.О.

За перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» дипломом І ступеня було нагороджено ст. гр. ІФ-316 Фетісова Р.Ю. Крім того, було вручено диплом ст. гр. ІФ-317 Кононенко А.В. за зайняте трете місце у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальностей з галузі «Військові науки».

Вітаємо та бажаємо успіхів та подальших звершень!!!!

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів

 

Вручення дипломів