Естонська бізнес-школа за підтримки Естонського агентства розвитку розробила коротку навчальну програму зi здійснення організаційних змін. Означена програма може допомогти особам, які приймають рішення в українських організаціях приватного та державного сектору, подолати неспокійні часи під час війни, а також підготуватися до нових викликів відновлення України зокрема, прагнення приєднатися до європейського Союзу.

Естонська бізнес-школа рада запропонувати цю віртуальну навчальну програму загальною тривалістю 15 годин безкоштовно для обраної групи українських oci6, які приймають рішення.

Естонська бізнес-школа може організувати навчання для групи з 30 співробітників організації та/або запросити меншу кількість співробітників на відкриті курси, де слухачі курсу з різних організацій навчатимуться разом. Програма проводитиметься взимку та навесні 2023 року в залежності від часових уподобань.

Більш детальну інформацію можна отримати тут >>

Зацікавлені особи можуть звернутися до відділу міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (т. 2-23)