Ви є тут

Головна

31 жовтня студенти юридичного факультету груп Ю-128 та Ю-118 сп разом зі своїми кураторами Вікторією Володимирівною Денисенко та Мариною Леонідівною Смоляровою (доцентами кафедри конституційного, адміністративного та трудового права) відвідали Музей техніки Богуслаєва. Цей захід вже став традиційним для Запорізького національного технічного університету, та щороку восени проводиться для студентів-першокурсників.

Колаж

Колаж

Колаж

На двох поверхах будівлі Музею в просторих залах перед студентами були представлені експозиції різної техніки. На першому поверсі музею студенти ознайомилися з експозицією, присвяченою історії Запорізького моторобудівного заводу, де на основі архівних документів, матеріалів інформаційних джерел, спогадів фахівців, організаторів виробництва в хронологічній послідовності відновлена вікова історія створення та розвитку заводу. В Музеї студенти також побачили унікальну колекцію поршневих і реактивних авіаційних двигунів, що випускалися підприємством в різні періоди його історії.

Колаж

Колаж

Відвідувачів вразила велика різноманітність колекції сховища раритетів «Мотор Січ», а саме: зібрання унікальних експозицій, які представлені зразками авіаційних двигунів, колекцією мотоциклів вітчизняного та іноземного виробництва, експозицією мисливської зброї та приватної колекцією самоварів. Кожен знайшов тут щось цікаве для себе.

Колаж