26 травня представники студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка» відвідали Дніпровську політехніку.

Зустріч студентів двох університетів дозволила зрозуміти потенціал та окреслити перспективи спільного розвитку. Представники підписали меморандум про подальшу співпрацю, спрямовану на підвищення якості освіти та організацію яскравого студентського життя.

Рада студентів Дніпровської політехніки організувала екскурсію, в ході якої студенти ознайомились з матеріально-технічною базою університету. Під час спілкування змогли обмінятись досвідом та продумати стратегію розвитку взаємодопомоги університетів, а також побачити потенціал та перспективи спільної роботи.

Представники обговорили можливості обміну студентами, початок роботи над спільними науковими проєктами. Домовились про організацію спільних культурних та спортивних заходів.

У результаті, обидва університети стали ближчими до досягнення мети — проведення спільних наукових проєктів та створення незабутнього студентського досвіду.