Факультет економіки та управління Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення», яка відбудеться 25-26 травня 2023 року.

Секції конференцій:

• Секція 1. Фінансово-економічна безпека в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів.
  • Секція 2. Облік, аудит та оподаткування в контексті відновлення України в умовах глобалізації економіки.
  • Секція 3. Менеджмент та адміністрування в умовах воєнного часу та періоду повоєнного відновлення економіки України і її регіонів.
  • Секція 4. Маркетинг і логістика в умовах воєнного часу та періоду повоєнного відновлення економіки України.
  • Секція 5. Економічна теорія та підприємництво в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів.
  • Секція 6. Проблеми розвитку сфер фізичної культури і спорту, фітнесу, рекреації та фізичної реабілітації в контексті відновлення України та її регіонів

Участь у конференції безкоштовна.
Формат участі в конференції: онлайн.

Для участі у конференції до 5 травня необхідно надіслати заявки та тези на електронну адресу оргкомітету конференції kafedra_fbs@zp.edu.ua.
Шаблон заяви можна завантажити за посиланням

Вимоги до конференції

Заявка на участь 🔗