Шановні колеги, студенти Національного університету «Запорізька політехніка» та його коледжів! З початку запровадження воєнного стану, а згодом і канікул минув майже місяць. У самому розпалі весняний семестр, попереду випуск 4-х курсів, вступні іспити, і, хоча на сьогодні ситуація в країні залишається доволі напруженою – Запоріжжя захищене, а в університеті та коледжах є все необхідне для забезпечення освітнього процесу. Саме тому керівництво НУ «Запорізька політехніка» ухвалило рішення розпочати навчання з 28 березня.

Зважаючи на обставини, першочерговим завданням адміністрації університету є забезпечення гнучкого підходу до розкладу проведення занять, з урахуванням поточної ситуації у місті та наявності доступу до інструментів дистанційного навчання. Поточний контроль знань проводитиметься з урахуванням результатів неформальної освіти відповідно до Наказу НУ «Запорізька політехніка» від 15.03.2022 №70.

Студенти, які за об'єктивних причин не мають змоги долучатися до онлайн-занять, можуть звернутися до деканатів із проханням забезпечити навчання за індивідуальним графіком. Запорізька політехніка створить всі умови і буде забезпечувати індивідуальний підхід до умов навчання кожного свого студента із максимально гнучким графіком занять і можливістю перенесення вивчення окремих навчальних дисциплін на наступний семестр (навчальний рік) з відповідним перерозподілом кредитів. В університеті буде запроваджено мораторій на відрахування студентів за невиконання навчального плану до 31 серпня 2022 року.

Рішення про надання академічної відпустки буде прийматись лише у тих випадках, коли неможливо організувати доступ студентів до навчальних платформ та спілкування із викладачами засобами мобільного зв'язку. Для цього необхідно буде надіслати фотокопію заяви, а у разі відсутності такої можливості повідомити про це декана факультету засобами мобільного зв'язку. Ректоратом університету буде вжито всіх необхідних заходів щодо збереження бюджетного місця за студентом.

Також, в рамках внутрішньої академічної мобільності студенти університетів, які було пошкоджено чи зруйновано у результаті воєнних дій, матимуть змогу долучитися до занять в НУ «Запорізька політехніка».

У ці нелегкі часи ми повинні продовжувати навчатися та навчати, адже країні потрібні освічені та свідомі громадяни, вправні інженери та висококласні фахівці. Саме ви, сьогоднішні студенти, будуватимете майбутнє України, тож закликаємо вас з усією відповідальністю поставитися до свого основного покликання на сьогодні це – навчання та з ще більшим натхненням опановувати таємниці вашої майбутньої професії. Все буде Україна!

Наказ №76 від 24.03.22 «Про організацію освітнього процесу в НУ «Запорізька політехніка» з 28.03.2022 р.» (PDF, 788 KБ)

Переглянути інші накази та розпорядження для оприлюднення >>