Продовжуємо співпрацю зі школами м. Запоріжжя та області. Цього разу майстер-клас від НУ «Запорізька політехніка» для учнів 10 класу школи № 100 провели Катерина Братковська — доцентка кафедри електропостачання промислових підприємств та Олександр Шрам — завідувач кафедри електропостачання промислових підприємств.

Під час заняття школярі дізнались:

- про можливості автоматизації інженерних систем будинків та переваги застосування Smart технологій;

- про автономне електропостачання будинку та електронезалежність, і як для цього застосовувати вітрогенератори, сонячні панелі та електромобілі.

Учні на власні очі побачили дистанційне керування зовнішнім та внутрішнім освітленням, роботу систем безпеки та взяли участь в обговоренні режимів роботи, так званих «сценаріїв», розумного будинку.

Цей майстер-клас лише один з запропонованих заходів щодо реалізації співпраці університету та шкіл в рамках впровадження профільної освіти. Продовжуємо відкривати школярам таємниці інженерної освіти!