Протягом року Україна вшановує великого митця — Тараса Григоровича Шевченко. 2 травня в НУ «Запорізька політехніка» було урочисто відкрито виставку до 210-річчя від дня народження митця.

Серед виставлених експонатів представлені роботи переможців конкурсу малюнку від факультету архітектури, будівництва та дизайну:

- у номінації «Образ Тараса Шевченка в сучасності»:

1 місце — Лілія Руденко

2 місце — Дарина Доновська

- у номінації «Намалюй рядок з вірша»:

1 місце — Олександра Сичова та Наталія Давиденко

2 місце — Вероніка Сичова та Катерина Пасєка

3 місце — Маргарита Тимчишина та Катерина Пашолок

Вітаємо переможців та бажаємо творчого натхнення для майбутніх досягнень!

В урочистому відкритті виставки взяли участь проректор Андрій Іванченко, деканка факультету будівництва, архітектури та дизайну Віра Савченко та директорка музею Наталія Деркач. Привітали переможців також запрошені гості: голова Запорізької обласної громадської організації «Збережемо Святині Запорожжя» Святослав Щербина, викладачі університету та співробітники наукової бібліотеки. Гості із задоволенням послухали вірші поета та заспівали пісню «Реве та стогне Дніпр Широкий».

Пам'ятаємо джерела величної української культури та запроваджуємо нові традиції!