До урочистостей, проведених 28 червня 2022 року, долучилась голова обласної ради, Жук Олена Юріївна. Разом з ректором університету вона привітала колектив і студентство зі святами, а також взяла участь у нагородженні стипендіатів та працівників університету.

Працівники університету та студенти отримали грамоти Запорізької обласної ради, сертифікати стипендіатів Запорізької обласної ради, грамоти ректора, Департаменту освіти та науки України, районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, нагрудні знаки «За бездоганну працю» І, ІІ та ІІІ ступенів.

Під час заходу відбулась ще одна знакова подія – було підписано меморандум про партнерство та співробітництво між Запорізькою обласною радою та Національним університетом «Запорізька політехніка».

У подальшому така співпраця сприятиме розвитку області та міста, як індустріального, інноваційного та наукового центру країни, а Запорізька політехніка стане осередком якісної вищої освіти в регіоні, центром для розвитку, творчої та інтелектуальної самореалізації молоді.

Приєднуємося до святкових вітань та бажаємо миру нашій країні, злагоди Вам та вашим родинам!

Зі святом! Все буде Україна!