НУ «Запорізька політехніка» продовжує розвивати міжнародні зв'язки з навчальними закладами Німеччини. Академічна мобільність, участь у міжнародних проєктах і конференціях, все це сприяє розвитку процесу інтернаціоналізації освіти в нашому університеті та зміцнення позитивного іміджу Запорізької політехніки.

Професор кафедри міжнародних економічних відносин Катерина Антонюк 19-20 січня 2023 року брала участь у 6-й міжнародній конференції «Industrial Marketing Management Summit». Потужний захід зібрав у стінах Бамберзького Університету імені Отто Фрідріха (Німеччина) близько 100 фахівців галузі промислового маркетингу та менеджменту з університетів і компаній Німеччини, Великобританії, Китаю, Індії, Франції, Фінляндії, Італії та Іспанії. Виступ єдиного представника України — професорки Катерини Антонюк був присвячений результатам дослідження безпеки споживання на промислових ринках (Consumer safety as a challenge on industrial markets), яке проводилось у Національному інституті стратегічних досліджень та Національному університеті «Запорізька політехніка». Жваве обговорення та висловлені думки іноземних науковців підкреслили надзвичайну актуальність цього дослідження, особливо в умовах післявоєнного відновлення України та обмеження ресурсів.

Під час конференції були обговорені питання подальшого співробітництва НУ «Запорізька політехніка» та Бамберзького Університету імені Отто Фрідріха з професором Івенсом Бйорном, який запросив наших викладачів — проф. Антонюк К. та проф. Антонюка Д. — до проведення гостьових лекцій на його кафедрі маркетингу та продажів на промислових ринках. Тож чекаємо на нові угоди та спільні міжнародні проєкти у науковій та освітній сферах.