Ви є тут

Головна

14-15 травня на базі НУ «Запорізька політехніка» пройшла V Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі».

У науковому заході взяли участь 131 учасник та учасниця (науковці, викладачі, аспіранти, студенти) з різних куточків України (Запоріжжя, Київ, Тернопіль, Дніпро, Полтава, Умань, Маріуполь, Бердянськ, Вінниця, Кропивницький).

Коло обговорених проблем: стратегічні напрямки розвитку теорії та практики соціальної роботи, питання соціальної політики у світі, теоретико-методологічні і прикладні проблеми сучасної журналістики, проблеми та перспективи психологічної науки в Україні.

Під час повномасштабної війни дуже важливим є наукове осмислення діяльності журналістів, які борються з інформаційними загрозами, висвітлюють події, часто і на лінії зіткнення, діяльність психологів і соціальних працівників, які допомагають постраждалим, надважливим є вивчення практичних технологій психологічної допомоги особистості у кризових життєвих ситуаціях.

Працюємо разом — розвиваємось разом!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення