З вітальною промовою з нагоди відкриття Клубу бухгалтерів виступив Ректор НУ «Запорізька політехніка» Бєліков Сергій Борисович.

Тема першого засідання: «Огляд змін до положень податкового кодексу України на базі законопроекту №1210». На засідання були запрошені начальник Олександрівського управління ГУ ДПС у м. Запоріжжі Ратієв Дмитро Сергійович, заступник головного бухгалтера з зовнішньоекономічної діяльності підприємства «ГофроТрейд» Готовкіна Наталя Сергіївна.

Засідання відкрила голова Клубу бухгалтерів, зав.кафедрою Обліку і оподаткування Лищенко Олена Германівна. На засідання були присутні Декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович, науково-педагогічні працівники і студенти спеціальності «Облік і оподаткування» та науково-педагогічні працівники інших спеціальностей.

Започаткування Клубу бухгалтерів це ще одна подія у напряму підготовки до 120 річниці НУ «Запорізька політехніка». Ця подія практично залучає до стейкхолдерів навчального процесу роботодавців, Державні податкові служби, КРУ. За підсумками обговорення на засіданнях клубу з'являється можливість включення до навчальних планів нових дисциплін за вибором студента, оновлення навчальних програм дисциплін, розширення баз практик. Така взаємодія висвітлює потреби роботодавців, з'являється можливість укріплення співпраці з ними на договірній основі. Ця співпраця збагачує всіх учасників засідань Клубу бухгалтерів.