Ви є тут

Головна

Замість міністерської версії законопроекта, Кабмін внесе на розгляд парламенту новий законопроект "Про вищу освіту", що розроблений робочою групою ректорів, студентів та громадських організацій

Про це під час консультацій з громадськістю щодо законопроекту "Про вищу освіту", заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

"Ми за процедурою повинні внести цей законопроект на розгляд Уряду, і Уряд прийме рішення про його направлення до Верховної Ради і відкликання попереднього варіанту", - повідомив прем’єр.

Він повідомив про рішення ще раз доопрацювати новий проект закону і направити на опрацювання Апарату Кабінету Міністрів. "Тобто, ми ще раз проект відпрацюємо у робочій групі. Потім запустимо документ у роботу Апарату Уряду, щоб усі відповідні служби його опрацювали, оскільки нам виконувати цей законопроект і нести за нього відповідальність".

Глава Уряду також доручив Міністерству освіти взяти за основу "громадський законопроект" і "професійно опрацювати всі питання, не змінюючи ідеології та концепції законопроекту".

Він підкреслив, що протягом двох тижнів робоча група доопрацює законопроект з юридичної точки зору і далі буде контролювати "відшліфовування" документа в Міністерстві освіти.

Прем'єр висловив сподівання, що до кінця поточної сесії Верховна Рада ухвалить закон про вищу освіту з тим, щоб вже з 1 вересня він набув чинності.