Національний університет «Запорізька політехніка» за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради упродовж лютого місяця проводив предметні олімпіади для учнів загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти міста Запоріжжя та Запорізької області. В олімпіаді взяли участь понад 1353 учні з 49 шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області. Переможцями стали 113 учнів.

28 березня відбулось урочисте нагородження учасників і призерів «Олімпіади-2023».

Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та заступниця голови департаменту освіти м. Запоріжжя Наталя Вітковська привітали переможців та учасників.

Всі учасники Олімпіади отримали сертифікати, а переможців було нагороджено сертифікатами та подарунками від Запорізької політехніки. Переможці олімпіади, які навчаються в одинадцятому класі, стали учасниками стипендіальної програми НУ «Запорізька політехніка».

Не залишились без подарунків й школи. За виховання та підтримку обдарованої молоді Запорізького регіону, за активну участь в профорієнтаційних проєктах від НУ «Запорізька політехніка» школи отримали почесні подяки. Дякуємо кожному вчителю за професіоналізм та відданість своїй справі.

Під час заходу також було нагороджено переможців вікторини від Запорізької політехніки «Я знаю все!». Дякуємо за участь та вітаємо переможців.

Після урочистого вручення сертифікатів гості Запорізької політехніки відвідали Музей історії технічного прогресу. У лабораторії кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» подивились на моделі дронів, установки з автоматизації промислових процесів. На кафедрі «Програмні засоби» відвідали лабораторію «Вбудованих систем та віддаленої інженерії», а на кафедрі «Технологія авіаційних двигунів» побачили справжні авіадвигуни.

Всім учасникам бажаємо успіхів та нових перемог! Пам'ятайте, що кожен з вас — переможець. А від Запорізької політехніки на вас чекає ще багато цікавих проєктів.