21 травня в НУ «Запорізька політехніка» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міського конкурсу з інформаційних технологій.

Конкурс проводився НУ «Запорізька політехніка» спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Запорізької міської ради. У ньому взяли участь школярі та їх викладачі.

Для переможців, які завітали в університет, було проведено екскурсію в Музеї історії технічного прогресу. З перемогою учасників привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, в.о. директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Запорізької міської ради Ірина Нагорнова та голова журі конкурсу — завідувач кафедри програмних засобів Сергій Субботін.

Переможці шкіл разом зі своїми наставниками отримали нагороди та пам'ятні сувеніри.

Вітаємо з перемогою!