Ви є тут

Головна » Студенту

В НУЗП для маломобільних груп населення є вільний доступ до головного навчального корпусу та гуртожитку №4, особи з інвалідністю з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату мають доступ до всіх навчальних корпусів. Для облаштування навчальних корпусів пандусами, місцями загального користування, що відповідають потребам зазначених категорій, необхідно замовити проектно-кошторисну документацію.

На підставі вищевикладеного визначені наступні етапи роботи:

- проведена робота з визначення місць та технічної можливості щодо облаштування об'єктів університету до використання їх зазначеними групами населення. Для проведення відповідних робіт був визначений перелік об'єктів, здійснені розрахунки на необхідний обсяг коштів, а саме:

- навчальний корпус № 2 – облаштування пандусу з ремонтом ганку – 60 тис. грн.

- навчальний корпус № 3 – облаштування пандусів – 35 тис. грн.

- навчальний корпус № 4 – облаштування пандусів – 55 тис. грн.

- навчальний корпус № 5 – ремонт вхідного ганку з облаштуванням пандусу – 50 тис.грн.

- гуртожиток №2 – облаштування пандусу – 15 тис. грн.

- гуртожиток №3 - облаштування пандусу – 25 тис. грн.

- гуртожиток №4 – облаштування пандусу з ремонтом ганку – 50 тис. грн.

- облаштування санвузлу в навчальному корпусі, відповідного вимогам – 50 тис. грн.

- капітальний ремонт ліфту в гуртожитку № 5 – 300 тис. грн.


Заключено договір з ФОП Солодовнік О.Г. щодо обстеження та отримання відповідного документального підтвердження Кокошуєва Павла Вікторовича, фахівця з питань технічного обстеження будівель та споруд, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат АЕ 000296 про доступність для осіб з інвалідністю (відповідно до будівельних норм, державних стандартів і правил) будівель та приміщень НУ «Запорізька політехніка».