Наші здобувачі ОПП «Психологія» регулярно підвищують свою професійну обізнаність і кваліфікацію та разом із викладачами кафедри психології долучаються до лекцій і вебінарів на актуальні теми.

23 травня магістранти першого курсу та здобувачі другого курсу бакалаврату долучилися в межах вивчення відповідних вибіркових дисциплін («Психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях» та «Психологія кризових і надзвичайних ситуацій») до лекції на тему «Робота психолога в укритті». Лекцію провів Сергій Вишневський — завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ, який є офіційним партнером нашого університету. Захід було організовано Асоціацією психологів вищої школи України.

Під час зустрічі слухачі дізнались про досвід роботи штатних практичних психологів відділення психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ в укритті під час повітряних тривог; ознайомилися із всім спектром напрямів та форм роботи практичного психолога — від проведення індивідуальних психологічних консультацій та діагностики до вивчення соціально-психологічного клімату та проведення заходів психоемоційної підтримки всіх категорій осіб.

Сергій Вацлавович розповів про техніки роботи, які успішно застосовують психологи відділення для дорослих і дітей під час повітряних тривог в укритті, навів цікаві приклади із практичної роботи, відповів на запитання учасників.

Кафедра психології висловлює щиру вдячність шановним колегам за можливість долучитися до цієї корисної зустрічі!