Протягом 10-12 січня в партнерстві з Львівським національним університетом імені Івана Франка реалізовано масштабний проєкт — Львівська академія дронів «DrDron»!

Метою проєкту було розглянути принципи функціонування дронів, їхню специфіку та програмування, а основним акцентом було отримання практичних навичок у проєктуванні безпілотних апаратів за допомогою передачі знань від фахівців у цій області.

Під час відкриття заходу проректор Запорізької політехніки Андрій Іванченко відмітив важливість подібних ініціатив та наголосив на необхідності розвитку подальшого співробітництва у цьому напрямку.

Запорізька політехніка виступила як освітній партнер, сприяючи обміну знаннями та розвитку інновацій.

Вдячні нашим друзям за реалізований проєкт, а нашим студентам, які взяли активну участь у ньому, бажаємо нових досягнень!