В останній тиждень серпня викладачі Національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь в Академічній Літній Конференції 2024 на базі Дортмундського Університету прикладних наук та мистецтв (FH Dortmund), Німеччина.
На заході були присутні представники 21 університету з різних країн світу (Німеччина, Україна, Бельгія, Литва, Норвегія, Іспанія, Мексика, Колумбія, Перу, Індія, Вірменія, Казахстан, Палестина, Пакистан тощо). Програма заходу включала міжкультурний тренінг, семінар з транскордонних проєктів, практикум щодо організації міжнародних проєктів, дослідницькі бесіди, а також зустрічі команд, які вже працюють над виконанням міжнародних освітніх проєктів.
У межах урочистої церемонії відкриття заходу презентацію нашого університету та освітнього міжнародного проєкту Erasmus+ WORK4CE «Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у 21 столітті» (619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP WORK4CE) представила професорка кафедри програмних засобів Галина Табунщик.
Декан транспортного факультету Олексій Кузькін у межах заходу «Дослідницькі бесіди» представив доповідь на тему “Public Transit Operation During Pandemic Outbreaks”, а також взяв участь у координаційній зустрічі учасників проєкту DAAD InduTwin@scale «Стратегічне партнерство за принципом близнюка» (https://www.fh-dortmund.de/projekte/fis.import.proj.de.194.php?loc=en).
Під час заходу «Ринок можливостей» керівник навчально-методичного відділу Андрій Пархоменко обговорив з представниками університетів-партнерів особливості викладання подібних освітніх програм, можливості академічних мобільностей та подвійних дипломів. Доцентка кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко обговорила з представниками університетів Індії та Перу можливості навчання закордонних студентів на кафедрі програмних засобів та прорекламувала магістерську програму «Системи штучного інтелекту».
Академічна Літня Конференція 2024 стала платформою для обміну досвідом та спілкування з представниками різних країн, університетів та факультетів, а також допомогла зрозуміти, що відбувається в різних міжнародних проєктах, та знайти нові можливості для успішного та сталого розвитку Запорізької політехніки.