Ви є тут

Головна

У кінці січня у Києві відбулася Двостороння зустріч України та Європейської комісії щодо інтеграції України до Європейського дослідницького простору та відповідності законодавства України праву ЄС у сфері науки та досліджень. Організатором події виступив Національний офіс Горизонт Європа в Україні.

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, офісу Горизонт Європа, Національних контактних пунктів (НКП) програми «Горизонт Європа», а також представники України в комітетах Європейської комісії.

Керівник НКП «Дослідницькі інфраструктури» Дмитро Павленко долучився до обговорень, зокрема щодо розширення доступу українських науковців до європейських дослідницьких інфраструктур.

Основні теми зустрічі:

  • процес приєднання України до Європейського дослідницького простору та гармонізація національного законодавства з правом ЄС
  • можливості для українських дослідників у межах програми «Горизонт Європа»
  • європейський досвід формування дослідницьких політик: роль національних делегатів у програмних комітетах
  • розроблення робочих програм «Горизонт Європа» з акцентом на плани на 2025 рік

Зустріч стала важливим майданчиком для обговорення шляхів інтеграції України у європейську наукову спільноту. Співпраця з ЄС відкриває нові можливості для українських дослідників та сприяє підвищенню рівня наукових досліджень в Україні.


 

Зображення

Зображення