Ви є тут

Головна

Перший заступник міністра освіти Євген Суліма запевнив, що процес передачі вузів відбуватиметься в режимі постійного діалогу
Про це Є.Суліма повідомив під час проведення зустрічі з представниками органів виконавчої влади, які мають передати МОНмолодьспорту вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації.

Учасники наради обговорили питання щодо реалізації процесу передачі вищих навчальних закладів міністерств і відомств, що у відповідності з розпорядженням Уряду мають перейти до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Євген Суліма наголосив, що жодного контракту з ректорами вищих навчальних закладів, що передаються до сфери Міністерства освіти розірвано не буде.

Він також зазначив, що "колективи вузів повинні залишитися у робочому стані, студенти – продовжувати в робочому режимі процес отримання знань".

"Ми враховуватимемо всі обговорені сьогодні питання і будемо вирішувати їх разом. Але все повинно відбуватися в режимі постійного діалогу. Міністерство нікому не буде заважити, будемо лише допомагати. У першу чергу повинен бути забезпечений освітній процес", - підкреслив перший заступник міністра.

Як повідомлялося раніше, рішення ( http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/25395 ), яким передбачено передачу вищих навчальних закладів деяких міністерств і відомств було ухвалено Кабінетом Міністрів всередині листопада.

Загалом до сфери управління Міністерства освіти передано близько ста навчальних закладів, що до цього часу були підпорядковані іншим міністерствам і відомствам.

Зокрема до сфери управління Міністерства освіти передано вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації, що були підпорядковані Мінагрополітики, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мінфіну, Міненерговугілля, Держлісагентству, Держрибагентству, Держстату та Адміністрації Держспецзв’язку.

Передача зазначених вищих навчальних закладів до сфери управління Міносвіти має відбутися до 1 січня 2012 року.