Ви є тут

Головна

У перший тиждень жовтня на юридичному факультеті Запорізької політехніки пройшов традиційний Тиждень права. Протягом тижня було проведено безліч заходів для студентів факультету, як наукових так і пізнавальних. Серед них, зокрема, можна виділити:

ПРАВОВИЙ БРЕЙН-РИНГ, що відбувся 6 жовтня у групах Ю-110, 310 та 320 за керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Баєвої Л.В. Під час даного заходу студенти проявили свої найкращі якості, а саме активність та кмітливість.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЮРИДИЧНА ГАРАНТІЯ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ТРУДЯЩИХ» пройшов 6 жовтня. Організаційний комітет заходу був представлений к.ю.н., доцентом Смоляровою М.Л., професором Пальченковою В.М., лаборантом Бодзяк А.С. Серед студентів 4 курсу своєю активністю виділилися Барановська Вікторія, Гарайчук Максим, Богданова Анна, Виноградова Карина.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «КВК» відбулася 7 жовтня. В ерудованості та кмітливості змагалися студенти 2 та 3 курсу юридичного факультету. Організатор та ведуча заходу, к.ю.н., доцент Надієнко О.І. підібрала цікаві завдання з різних галузей юриспруденції та загальних знань. Змішані команди «Феміда» і «Юристи» продемонстрували високий рівень обізнаності у сфері права. Авторитетне журі у складі декана юридичного факультету Філея Ю.В., кандидата юридичних наук, доцента Баєвої Л.В., лаборанта Гудименко Д.Ю. не змогло визначити команду-лідера, тому, як водиться, перемогла дружба.