23 травня на запрошення нашого партнера ПАТ «Запоріжсталь» студенти Запорізької політехніки взяли участь у турнірі з мініфутболу з командами керівництва та активу молодіжної організації комбінату.

Змагання відбулися на базі санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь», розташованому на мальовничому острові Хортиця.

Команди показали високу майстерність, витривалість та жагу до перемоги. Боротьба була напруженою, але наші студенти змогли здобути перемогу, продемонструвавши наполегливість і командний дух.

Свій внесок у перемогу — активну підтримку наших футболістів — зробила команда вболівальників від профкому студентів та студентського самоврядування Запорізької політехніки.

Після завершення змагань на всіх учасників чекала волонтерська польова кухня, де можна було скуштувати смачні страви та обмінятися враженнями від гри.

Щиро дякуємо керівництву та молодіжній організації ПАТ «Запоріжсталь» за гостинність та незабутні враження від турніру! Попереду у нас — нові спільні заходи та перемоги!