Ви є тут

Головна

27-31 березня на кампусі De Nayer Католицького університету Льовена (KU Leuven), Бельгія, відбувся тренувальний тиждень та координаційна зустріч у рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ KA2 «Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у 21-му столітті» (619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). У заході взяли участь представники 9 закладів освіти-партнерів з Німеччини, Бельгії, Азербайджану, Країни Басків та України. Національний університет «Запорізька політехніка», який є грантхолдером проєкту, представляли: координаторка проєкту, професорка кафедри «Програмні засоби» Галина Табунщик; проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв, декан транспортного факультету Олексій Кузькін та професор кафедри «Міжнародний туризм та економіка» Андрій Карпенко.

Програма тренувального тижня була напруженою та насиченою. Кожен з учасників консорціуму звітував у форматі семінару про поточний стан роботи з розробки цифрових навчальних матеріалів для модулів проєкту (https://zp.edu.ua/?q=node/8367, work4ce.eu/) та представив на розгляд колег лекцію, побудовану на використанні цих матеріалів. З доповіддю щодо розробки навчальних матеріалів модулю «Аналітика даних для роботи» виступив у дистанційному форматі завідувач кафедри «Програмні засоби» професор Сергій Субботін. Присутні мали можливість оцінити якість розробленого модулю відповідно до міжнародних стандартів https://oscqr.suny.edu/standard1/, узгодити роботу спільнот практик та надати корисні поради щодо удосконалення розроблюваних навчальних матеріалів з урахуванням вимог сучасного ринку праці.

Під час координаційної зустрічі під головуванням координаторки проєкту Галини Табунщик та професора Пітера Арраса (Католицький університет Льовена), учасниками були представлені та обговорені результати роботи за поточний звітний період щодо учасників команди проєкту від кожного закладу освіти, проведення пілотного навчання за розробленими навчальними матеріалами у закладах-партнерах, придбання та спільного використання лабораторного обладнання та програмного забезпечення, поширення інформації про проєкт та акредитацію розроблюваних навчальних модулів. Незалежну оцінку якості навчальних матеріалів виконав зовнішній експерт інженер ван Дірк Мероде, та надав свої рекомендації щодо візуальної ідентифікації програми та проєкту в матеріалах.

Учасникам тренувального тижня з боку організаторів було запропоновано цікава лекція професора Яна Івенса (Католицький університет Льовена) на тему «Важливість інновацій та підприємництва для інженерів», проведено екскурсію кампусом De Nayer та оглядову пішохідну екскурсію містом Мехелен (Бельгія).

Проведення тренувального тижня та координаційної зустрічі за проєктом сприяло зміцненню творчих зв'язків між учасниками міжнародного консорціуму та засвідчило успішний хід реалізації проєкту WORK4CE.


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення