Плідна співпраця кафедри психології із благодійною неурядовою організацією «UK-Med» активно триває. 31 травня кафедра психології разом зі своїми здобувачами бакалавратури та магістратури, випускниками кафедри, психологів міста (ПАТ «Запоріжжяобленерго», Запорізький гуманітарний коледж, БФ «Посмішка ЮА») взяла участь у тренінгу з надання першої психологічної допомоги, який провела психолог UK-Med Олександра Кордулян.

Тренінг з надання першої психологічної допомоги був розроблений фахівцями UK-Med для поширення навичок надання першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях. Він охоплював інтерактивну теоретичну частину (розпізнавання тих, хто потребує ППД першочергово; стабілізація та допомога людини залежно від реакції на стрес та конкретних психічних станів) та практичні вправи, які проводилися у вигляді обговорення надзвичайних ситуацій, рольових ігор з надання першої психологічної допомоги, самодопомоги.

Це був уже п'ятий тренінг з надання першої психологічної допомоги від UK-Med, організований кафедрою психології у весняному семестрі. Усього з березня до травня було долучено 98 учасників, які отримали корисні та актуальні професійні знання та навички, а також електронні сертифікати учасників.

Участь у заході здобувачів спеціальності 053 «Психологія» здійснено згідно з планом заходів кафедри психології з реалізації та розвитку програми ментального здоров'я із визначенням пріоритетних напрямів системної роботи з психологічної підтримки, створення системи послуг з проблематики ментального здоров'я. Участь магістрантів першого курсу відбувалася в межах вивчення навчальної дисципліни «Психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях».

Кафедра психології висловлює щиру вдячність керівникам, координаторам та тренерському складу психологів UK-Med Ukraine. Дякуємо за ефективну реалізацію положень меморандуму про співпрацю!