2 квітня студенти, співробітники та викладачі НУ «Запорізька політехніка» взяли участь у тренінгу з надання першої домедичної допомоги.

Тренінг було проведено представниками благодійного фонду «UK-Med Ukraine» — нашого доброго друга і партнера університету. Учасники здобули навички, які можуть виявитися життєво важливими в екстрених ситуаціях.

Під керівництвом досвідчених інструкторів учасники навчились основним принципам надання допомоги при нещасних випадках. Вони вивчили алгоритми реанімації, правила зупинки кровотечі, а також методи надання допомоги при опіках та інших травмах.

Цей тренінг також стимулював розвиток взаємодопомоги та відповідальності серед студентського колективу. Кожен учасник тепер впевнений у своїй здатності надати допомогу в разі потреби.

Дякуємо за ефективну реалізацію положень меморандуму про співпрацю!