30 квітня студентками 3 курсу спеціальності «Психологія» Анастасією Башлій та Софією Вуль було проведено тренінг з командоутворення для студентів Запорізької політехніки. До тренінгу долучилися студенти 1-3 курсів з факультету будівництва, архітектури та дизайну, факультету міжнародного туризму та економіки та факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій.

Тренінг проводився в ігровому форматі із застосуванням арттерапевтичних методів та драматерапії, що сприяло розкриттю особистості кожного учасника, відкритості та зближенню з колективом. У вправі «Що б зробив містер Х?» завдяки «примірюванню на себе» образу улюбленого персонажу учасники мали змогу поекспериментувати з різними стратегіями вирішення конфліктів та відпрацювання поведінки в надзвичайних ситуаціях. В результаті роботи на тренінгу кожна команда створила та представила власний герб та девіз.

Після завершення учасники тренінгу дали позитивні відгуки про проведену роботу:

— «Психологічний тренінг з командоутворення був дійсно корисним особисто для мене, а також для інших учасників. Ми ближче поспілкувалися один з одним, дізналися більше про аспекти успішної співпраці та комунікації з командою. Дякую за такий чудовий тренінг!»

— «Цей захід приніс мені бурю позитивних емоцій та безцінний досвід; була цікава командна робота, якій сприяла низка неординарних та захопливих завдань від ведучих. Дуже дякую за таке незвичне та корисне проведення часу!».