Сьогодні відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі».

З вітальним словом виступили ректор університету Віктор Грешта та пані декан факультету соціальних наук Таісія Гайворонська.

На пленарному засіданні були представлені доповіді викладачів Національного університету «Запорізька політехніка», Запорізького національного університету та Бердянського державного педагогічного університету.

Викладачі нашого університету представили роботи за такими темами: «Гендерні студії в журналістикознавстві», «Натуралістичне спостереження як метод якісних досліджень сновидінь», «Теоретизація конструювання кар'єрних стратегій в сучасному суспільстві» та «Мотиваційні фактори професійної діяльності соціальних працівників».

В рамках конференції відбулась робота за такими напрямами:

• соціальна робота;
  • соціальні комунікації;
  • соціологічні науки;
  • психологічні науки.

В конференції взяли участь понад 156 учасників.

Збірник тез буде опубліковано у розділі Наука >> Наукові конференції >>