27 жовтня відбулося урочисте відкриття та пленарне засідання І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, присвяченій 122 річниці Національного університету «Запорізька політехніка» — «Сучасний оздоровчий фітнес як інноваційна форма організації освітнього процесу здобувачів вищої освіти». Організатори заходу — кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

З вітальним словом виступили:

Грешта Віктор Леонідович — ректор Національного університету «Запорізька політехніка», кандидат технічних наук, професор;

Корольков Владислав Васильович — декан факультету економіки та управління Національного університету «Запорізька політехніка», кандидат економічних наук, доцент;

Шепель Юрій Олексійович — начальник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;

Тодорова Валентина Георгіївна — доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, віце-президент, головний тренер Одеської області зі спортивної аеробіки;

Артем'єва Галина Павлівна — кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, професор кафедри гімнастки, танцювальних видів спорту та хореографії Харківської державної академії фізичної культури, Заслужений тренер України з акробатичного рок-н-ролу;

Тищенко Валерія Олексіївна — доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Запорізького національного університету, Заслужений тренер України з гандболу;

Костенко Микола Петрович — завідувач кафедри фізичного виховання Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України міжнародного класу з футзалу, головний тренер чоловічої збірної України з пляжного футболу;

Путров Сергій Юрійович — доктор філософських наук, професор, професор кафедри фізичної реабілітації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

На пленарному засіданні було представлено доповіді магістрантів та аспірантів з різних куточків України: Національний університет «Запорізька політехніка», Запорізький національний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, Харківська державна академія фізичної культури.

Студенти нашого університету підготували роботи на такі теми, як «Роль адаптивної фізичної культури у становленні студентів ЗВО з вадами здоров'я», «Сучасні види оздоровчого фітнесу здобувачів вищої освіти», «Особливості застосування інноваційних оздоровчих технологій у ЗВО», «Фітнес на захисті фізичного і психічного здоров'я під час війни», «Інноваційні технології фізичної культури та рекреації в освітньому процесі здобувачів вищої освіти», «Кросфіт як інноваційний метод фізичної культури в освітньому процесі», «Фізичне та психологічне здоров'я студенток вузу на заняттях фітнесом», «організація тренувальних завдань для баскетболістів», «Перегони на пересіченій та гірській місцевості», «Тераробіка — вид кардіотренувань», «Проведення занять фізичного виховання зі студентами ВНЗ в умовах онлайн навчання» та «Основна концепція впровадження фітнесу до занять фізичною культурою у ЗВО».

Конференцію відвідали понад 250 учасників. За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей, який складатиметься з 40 доповідей. Також всі учасники отримають сертифікати.