Національний університет «Запорізька політехніка» пройшов акредитацію Кваліфікаційного центру за кваліфікацією «Електрогазозварник» — 3 розряд (3 рівень НРК).

Це стало можливим завдяки командній та професійній роботі колективу університету, який злагоджено працював над підготовкою та проходженням акредитації в Національному агентстві кваліфікацій.

Кваліфікаційний центр НУ «Запорізька політехніка» — суб'єкт, уповноважений Національним агентством кваліфікацій здійснювати оцінювання і визнання результатів навчання, здобутих особами шляхом формальної, неформальної або інформальної освіти, присвоєння та/або підтвердження відповідних професійних кваліфікацій, визнання відповідних професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах, на підставі сертифіката про акредитування такого кваліфікаційного центру, і внесений до Реєстру кваліфікаційних центрів у складі Реєстру кваліфікацій.

Що ми пропонуємо?

• теоретичні курси
  • практичне оцінювання
  • 1-денну або 2-денну теоретичну підготовку

За результатами оцінювання здобувач отримає сертифікат про присвоєння/підтвердження професійної кваліфікації, номер якого вноситься у реєстр виданих сертифікатів Національного агентства кваліфікацій. Сертифікат дозволяє працевлаштовуватись в Україні та за її межами.

Для того, щоб дізнатись більше про послуги, переходьте за посиланням: https://profqualification.zp.edu.ua/