Студенти Запорізької політехніки беруть участь у програмі UK-Ukraine R&I twinning grants scheme у Кардіффському університеті, Велика Британія.
Впродовж тижня студенти відвідували заняття з англійської мови за інтенсивною програмою від професорів Кардіффського університету.
Для представників Запорізької політехніки була проведена екскурсія університетом. Вони відвідали спеціалізовані лабораторії школи комп'ютерних наук та інформатики. Студенти ознайомились з технологіями smart house та поспілкувались з фахівцями щодо особливостей і напрямів професійного розвитку у цій галузі.
Також відбулась зустріч нашого студентського самоврядування з представниками студентської ради Кардіффського університету, в межах якої студенти презентували діяльність своїх організацій, а також окреслили подальші кроки у співпраці.
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230914-02/img-001x.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230914-02/img-002.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230914-02/img-003.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230914-02/img-004.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230914-02/img-005.jpg)