У межах міжнародної програми NAWA (академічної співпраці з українськими університетами), STARS CUT-UA та за підтримки Національного фонду досліджень України професор Михайло Бриков та доцент Антон Матюхін пройшли стажування у Краківському технологічному університеті.

За час стажування науковці ознайомилися з дослідницькими можливостями, доступними на кафедрі матеріалознавства, а також провели низку експериментальних досліджень у галузі параметрів міцності та досліджень з використанням сканувальних мікроскопів, XRF, XRD.

Розвиток міжнародних зв'язків та наукового потенціалу Запорізької політехніки — важливі напрями діяльності університету, у межах яких ми постійно співпрацюємо з провідними світовими університетами, а наші викладачі мають потужну контактну базу іноземних дослідників. Разом ми змінюємо світ!