Національний університет «Запорізька політехніка» реалізує цей проєкт спільно зі HWR Berlin (Берлінська Вища школа економіки і права, Німеччина) в межах підписаної угоди про співпрацю за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» («Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в часи кризи»).

Разом з Національним університетом «Запорізька політехніка» в цьому проєкті від України беруть участь Національний університет «Одеська політехніка» та Черкаський Державний Технологічний Університет.

Відповідальні за реалізацію програми в Національному університеті «Запорізька політехніка»:
- завідувач кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» Андрій ПИРОЖОК;
- декан електротехнічного факультету Микола АНТОНОВ.

Проєкт передбачає протягом осіннього семестру 2022 року залучення в онлайн форматі студентів нашого університету до лекцій та лабораторних занять з таких предметів:

• Основи електротехніки I&II.
  • Основи електричних машин.
  • Поновлювані джерела енергії.
  • Спеціалізація електричні машини з лабораторними роботами.
  • Лабораторні роботи з електричних машин в керованих приводах.
  • Польові розрахунки в електротехнічних та електромеханічних системах.
  • Електропривод.

Слухачам відповідних курсів буде запропоновано онлайн навчання від німецьких та українських професорів на матеріально-технічній базі HWR Berlin. Курси будуть доступними для всіх студентів НУ «Запорізька політехніка». Заняття відбуватимуться українською мовою. Окремі курси також можуть містити спеціалізовану лексику з актуальних тем німецькою та англійською мовами. За результатами успішного завершення курсу студенти отримають відповідні сертифікати від німецького університету-партнера HWR Berlin із зазначенням відповідної кількості кредитів ЄКТС, який може бути врахований як освітній компонент індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти. Крім цього для учасників програми за визначених умов передбачено отримання додаткової фінансової допомоги при вивченні вищезазначених освітніх компонентів.

Усіх зацікавлених з приводу участі у програмі «Предмети електричної інженерії для університетів України», зокрема й з організаційних питань, запрошуємо звертатись до декана Електротехнічного факультету АНТОНОВА Миколи Леонідовича (dekanat_etf@zp.edu.ua) або у відділ Міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами.