Переможці «STARTUP із Запорізькою політехнікою» взяли участь у міжнародному стартап-заході «Young Innovation Hackathon», організаторами якого виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Європейська мережа підприємств України (Enterprise Europe Network Ukraine).

Команда «Voyager» — Ілля Кириченко, Юлія Колядюк, Ігор Стріжко (ГФ-219, наставниця — професорка Катерина Антонюк) і команда «Музи Діоніса» — Софія Кошелєва, Олександра Сіра (ФЕУ-510, наставниця — доцентка Оксана Соріна) долучилися до дводенного навчального марафону Young Innovation Bootcamp. Під час інтенсиву були обговорені всі стадії розвитку стартапу: від тестування ідеї і створення команди до маркетингової стратегії та, власне, продажів. Присутні також ознайомилися з інструментами системи Enterprise Europe Network і доступними акселераційними програмами.

Бізнес-ідеї наших студентів отримали схвальні відгуки експертної комісії та зацікавили представників Європейської мережі підприємств України.

Вітаємо учасників Young Innovation Hackathon! Бажаємо не зупинятися на досягнутому: нехай ваші ідеї втілюються в життя! Творчої енергії, сприятливих можливостей і нових досягнень!