36 студентів та 5 викладачів Національного університету «Запорізька політехніка» пройшли конкурсний відбір для участі в міжнародному проєкті DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) для онлайн навчання за освітніми курсами програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.

Для участі в конкурсі було подано понад 60 заявок від студентів з 6 факультетів. Об'єднана українсько-німецька конкурсна комісія в процесі інтерв'ю визначала мотивацію до участі в проєкті та навички англійської мови. Результати відбору показали високу зацікавленість студентів і викладачів участю в програмах міжнародної академічної мобільності та перевагами цього виду навчання. Також варто відзначити розуміння студентами необхідності володіння англійською мовою на вищому рівні.

Організаційні збори щодо старту проєкту відбулись 27 вересня 2022 року за участі координаторки проєкту від Східно-Баварського університету Амберг-Вайден професорки Юлії Хеігл і координаторів від НУ «Запорізька політехніка» проф. д.е.н. Катерини Антонюк і проф. д.е.н. Дмитра Антонюка. Студенти і викладачі, які стали учасниками, ознайомилися з особливостями цифрового освітнього процесу, який стартує в університеті Німеччини з 5 жовтня. Бажаємо всім учасникам набути нового досвіду та здобути сучасні знання і навички від європейських партнерів!

Нагадаємо, що проєкт став можливим завдяки спільній ініціативі Східно-Баварського університету Амберг-Вайден і Національного університету «Запорізька політехніка» в рамках програми «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» Німецької служби академічних обмінів DAAD.

Більше про проєкт: https://bit.ly/3Qj25UX