14 студентів та 20 викладачів Національного університету «Запорізька політехніка» розпочали онлайн-навчання в рамках програми міжнародної академічної мобільності Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайден за проєктом DILLUGIS 2023 (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students).

У літньому семестрі студенти та викладачі опановуватимуть навчальні дисципліни: «Алгоритми та структури даних», «Управління бізнес-процесами», «Промислова інженерія», «Комунікаційні технології», «Інформаційні системи та бази даних», «Управління продуктами» та курси німецької мови, які викладатимуть професори Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайден та практики провідних німецьких компаній.

Для участі в конкурсному відборі на літній семестр 2023 року було подано понад 160 заявок від студентів трьох університетів (НУ «Запорізька політехніка», НТУУ «КПІ імені Сікорського», Одеський державний аграрний університет). Студенти та викладачі НУ «Запорізька політехніка» показали зацікавленість проєктом та високий рівень володіння англійською мовою, що дозволило достойно конкурувати зі студентами з інших ЗВО, учасників консорціуму.

Організаційні збори щодо старту проєкту відбулись 13 березня 2023 р. за участі координаторки програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден Емі де Вур-Шон і координаторів від НУ «Запорізька політехніка» д.е.н. Катерини Антонюк і д.е.н. Дмитра Антонюка. Студентів і викладачів ознайомили з особливостями цифрового освітнього процесу, який стартував в університеті Німеччини з 16 березня.

Бажаємо всім учасником опанування нового досвіду та успішного здобуття сучасних знань і навичок від європейських партнерів!

Нагадаємо, що проєкт став можливим завдяки спільній ініціативі Східно-Баварського технічного університету Амберг-Вайден і Національного університету «Запорізька політехніка» в рамках програми «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» Німецької служби академічних обмінів DAAD та був продовжений на 2023 рік.