Шановні колеги, раді оголосити про старт міжнародного проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students – Цифрові лабораторії та лекції для українських, німецьких та іноземних студентів), який НУ «Запорізька політехніка» реалізує спільно зі Східнобаварським університетом (Амберг-Вайден, Німеччина) в межах підписаної угоди про співпрацю за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» («Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в часи кризи»).

Проєкт передбачає протягом осіннього семестру 2022 року залучення в онлайн форматі студентів нашого університету в рамках академічної мобільності до навчальних програм бакалаврату німецького університету, які викладаються англійською мовою:

• Об'єктно-орієнтоване кодування.
  • Технології інтернету речей.
  • Сенсори для смарт-систем.
  • Комунікаційні технології.
  • Основи бізнес-адміністрування.
  • Цифровий маркетинг та електронна комерція.
  • Проєктний менеджмент та гнучкі методи.
  • Англійська для академічних цілей.
  • Міжкультурні комунікації.

Впевнені у високій зацікавленості завідувачів кафедр та гарантів освітніх програм щодо участі в проєкті як одній з передумов підвищення якості освіти, інтеграції студентів в європейську освітню систему та акредитації освітніх програм за показниками інтернаціоналізації та підвищення міжнародної мобільності студентів.

Усіх зацікавлених з приводу подальших, зокрема організаційних питань, запрошуємо звертатись до Антонюк Катерини Іванівни (k.antoniuk@oth-aw.de, ekaterinaia@ukr.net), д.е.н., професора кафедри «Міжнародні економічні відносини» НУ «Запорізька політехніка» або у відділ Міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами.