4, 5 та 6 квітня в спортивному комплексі Національного університету «Запорізька політехніка» було спекотно.

З нагоди Міжнародного дня спорту наші студенти змагались в університетському турнірі з шахів, грі з волейболу і першості університету з настільного тенісу.

Вітання нашим переможцям!

Університетський турнір з шахів:

І місце — Ілля Пиріг
ІІ місце — Данііл Колбасін
ІІІ місце — Олександр Шрам

В університетських змаганнях з волейболу перемогу здобула команда «Воротарі»: Володимир Пенюдін, Євген Масловський, Богдан Шевченко, Данило Філіпенко, Максим Клименко та Костянтин Русланов.

Першість університету з настільного тенісу:

І місце — Ростислав Бойко
ІІ місце — Вадим Стадніченко
ІІІ місце — Олександр Шрам

Спортивний тиждень було організовано за ініціативи профкому студентів, студентського самоврядування та кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Надзвичайно приємно було побачити велику кількість учасників наших спортивних заходів! Це ще раз підтверджує, що студенти Запорізької політехніки та наших коледжів – всебічно обдаровані та вмотивовані до нових досягнень.

Фото з заходу шукай за посиланням 🔗