4 липня, стартувала видача продуктових наборів для сімей внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які знайшли тимчасовий прихисток в гуртожитках НУ «Запорізька політехніка». Це стало можливим завдяки співпраці Волонтерського штабу університету з Запорізькою командою Фонду HEKS EPER Ukraine .

З перших днів війни університет прийняв майже півтори тисячі осіб, що були вимушені евакуюватися з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Станом на сьогодні в гуртожитках мешкає понад 800 ВПО, в тому числі й діти, і ми безмежно вдячні нашим партнерам та благодійникам, які допомагають забезпечити їх предметами першої необхідності, продуктами та створити комфортні умови для проживання.

Запорізька команда Фонду HEKS EPER Ukraine разом з ректором та представниками Волонтерського штабу університету сьогодні взяли участь у видачі продуктових наборів, щоб в майбутньому вдосконалити усі організаційні моменти, адже попереду у нас ще багато подібних спільних заходів!