8 червня 2022 року під час зустрічі з Президентом Громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» Никитенком Станіславом було підписано меморандуми про співпрацю між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким обласним відділенням Громадською організацією «Українська спілка інвалідів – УСІ» та Радою ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону та Запорізьким обласним відділенням Громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ».

Головною метою є зміцнення зусиль сторін для підтримки дітей та підлітків пільгових категорій, зокрема з сімей внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово мешкають в місті Запоріжжі, внаслідок воєнного стану в країні.

У подальшому планується спільна співпраця у проведенні освітніх проєктів, соціальних та творчих заходів, наданні необхідної інформаційної, освітньої та психологічної підтримки, організації профорієнтаційної роботи з підлітками та допомоги їм у подальшому отримання освітніх послуг.

Маємо надію на плідну співпрацю задля надання якісної освіти для дітей та підлітків!