З початку війни гуртожитки НУ «Запорізька політехніка» стали прихистком для сотень тимчасово переміщених осіб. Волонтерський штаб університету щоденно працює для створення комфортних умов для всіх, хто був вимушений покинути свій дім.

Одним з перспективних напрямів підтримки переселенців стане співпраця НУ «Запорізька політехніка» із Запорізькою командою Фонду HEKS EPER Ukraine.

Про це під час сьогоднішньої зустрічі домовились ректор університету Віктор Грешта та керівниця Запорізької команди фонду Маргарита Трипольська.

Також було досягнуто домовленості щодо перспектив надання допомоги від Фонду продуктовими та гігієнічними наборами, фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам, серед яких є і студенти університету.