Національний університет «Запорізька політехніка» продовжує співпрацю із Університетом Кардіффа (Cardiff University) в межах ініціативи «Єднання» (Twinning).

Серед напрямів узгодженої роботи є проведення курсів для здобувачів освіти та співробітників нашого університету з метою підвищення рівня володіння англійською мовою, а також курсів підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови професійного спрямування.

Першим етапом стане курс English Medium Instruction for Academics (EMI for Academics), що дозволить викладачам НУ «Запорізька політехніка» ефективніше взаємодіяти в академічній та науковій сферах і викладати навчальні курси англійською мовою.

До першої групи будуть запрошені викладачі, рівень мовної підготовки яких з англійської мови – середній або вище. Навчання проходитиме з 7-9 лютого 2023 року по 28-30 березня.

Наступна група буде організована для викладачів, які володіють англійською на середньому або базовому рівнях (навчання з 24 квітня по 12 червня 2023 року).

Групи формуватимуть викладачі Університету Кардіффа на основі результатів анкетування, що містить письмове завдання.

Наразі Програма містить компоненти, які можуть бути змінені з урахуванням результатів анкетування та потреб сформованої групи.

Programme Outline
Dates Week
7 & 9 February 1 Welcome & Introductions / EMI & Globalisation
14 & 16 February 2 EMI Language
21 & 23 February 3 Language Use for Lectures
28 Feb & 2 March 4 Reading Week/Contingency
7 & 9 March 5 Language Use for Seminars
14 & 16 March 6 Interactive Learning Communities
21 & 23 March 7 Giving Student Feedback
28 & 30 March 8 Contingency

Заняття проходитимуть двічі на тиждень.

Тривалість заняття – 1,5 години.

Навчання безкоштовне для співробітників НУ «Запорізька політехніка».

З огляду на регулярні відключення електрики та повітряні тривоги в Україні, передбачені завдання для самостійного опрацювання, проте сподіваємось, що учасники курсу знайдуть можливість відвідувати заняття онлайн за розкладом, оскільки взаємодія із викладачем та колегами стане запорукою ефективності роботи. Учасники курсу, які відвідають 70% і більше онлайн занять, та успішно виконають програму, отримають сертифікат, що засвідчуватиме проходження навчання.

Термін заповнення анкети – 31.01.2023 року включно (до 23:59).

Посилання: https://cardiff.onlinesurveys.ac.uk/english-as-a-medium-of-instruction-for-academics-2023

До відома: Ініціатива «Єднання» була запропонована британською консалтинговою компанією Кормак Консалтенсі Ґруп (Cormack Consultancy Group) для персоналізованої допомоги українським закладам вищої освіти від партнерського/партнерських університетів з метою підтримки, відновлення та розвитку під час війни та формування стратегічних партнерств і альянсів для спільної роботи і подальшої взаємної інтернаціоналізації.

Більше про ініціативу «Єднання» – за покликанням: https://www.twinningukraine.com/