Продовжуємо знайомство зі спікерами всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства. Майбутнє української освіти: лідерство, яке змінює». 2 день. 2 частина.

7 червня — з 10:00 до 16:30 — онлайн.

Наші спікери:

- докторка соціологічних наук, професорка, перша проректорка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Наталя Глебова«Досвід участі у міжнародних проєктах для модернізації змісту освіти»

- доктор технічних наук, декан транспортного факультету, професор кафедри транспортних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» Олексій Кузькін«Міждоменні компетентності для здорової та безпечної роботи у XXI столітті. Кращі практики»

- докторка соціологічних наук, професорка, професорка кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, членкиня ГЕР 05 «Соціальні та поведінкові науки» Ірина Нечитайло«Компетентнісний підхід як методологічний базис сучасної освіти»

- кандидатка філологічних наук, доцентка, доцентка кафедри журналістики Національного університету «Запорізька політехніка», членкиня ГО «Соціальна взаємодія» Ірина Тонкіх«Етика публічного виступу: мова безбар'єрної комунікації»

За результатами форуму учасники можуть отримати сертифікат (0,5 ЄКТС). Тільки зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат.

Зареєструватись можна до 5 червня за посиланням: https://bit.ly/3yczwoM

Детальна програма та посилання на зум та YouTube-трансляцію >>